3:2
(2:1, 0:0, 1:1)
Branky a nahrávky Farmy: Vlček (Zorník), Navrátil (Jašek), Dvořák (Grečko).

Komentář k zápasu

Farmáři přepsali dějiny, když poprvé v historii porazili MBL Devils, a to v play off. Farma se dostala do vedeni v první třetině, kdy po přesné přihrávce mezi kruhy našel Zip Jaru, a ten se nemýlil 1:0. MBL vyrovnalo po samostatném nájezdu, ale Farma stačila ještě do přestávky odpovědět, když se strefil Navrc po přesném pasu od Jašina.
Druhá třetina se odehrála stejně jako první v rychlém tempu, ale i po několika příležitostech na obou stranách se z gólu nikdo neradoval.

Ve třetí třetině zvýšili svůj náskok Farmáři zásluhou gólu Kamila v přesilovce. MBL trochu snížilo tempo, očividně je zaskočil průběh zápasu.
Necelých pět minut před koncem se jim však povedlo snížit, a tak zápas zdramatizovali. Necelou minutu před koncem ujel Farmářům do brejku hostující útočník a Kamil ho nemilosrdně poslal k ledu a rozhodčí přikázal trestné střílení, které skvělý gólman Mira chytil a Farmářům se povedlo výsledek udržet a slaví tak výhru 3:2 a srovnání série na 1:1. Rozhodující zápas je na řadě v pondělí 11.4.